VISA MASTERCARD Swedbank SEB LHV EVL
KalenderE - L, 09:00 - 17:00
E-posttartu@isekallur.ee
Telefon5833 0662
Facebook Instagram LinkedIn Ostukallur

Pinnase äravedu

 

Pinnase äravedu pakume kallurite renti koos juhiga. Jäätmete äraveol teostame ka jäätme utiliseerimise jäätmejaama koos vajalike utiili tõenditega. Vaata täpsemat autode kirjeldust ka meie hinnakirjast: https://isekallur.ee/hinnakiri
 

2,5-tonnise kandevõimega kallur on hea manööverdamisvõimega, pääseb ka väga kitsastesse hoovidesse ja tänu kergele kaalule ei riku pinnast. Väikekallurite transport võrreldes suuremate kalluritega on märkimisväärselt odavam ning võimaldab transportida väga täpseid koguseid. Samuti pääsevad väikekallurid veoauto keelualadele ning saavad kallutada materjali täpselt sinna, kuhu vaja, vältides seejuures vajadust vedada materjal hiljem käsitsi või käruga soovitud kohta.

6-tonnise kandevõimega kallur on oma olemuselt väikekallur, mis võimaldab mahukamate tööde jaoks transportida suuremas koguses materjale. Võrreldes 2,5-tonnise kalluriga ei ole antud kallur nii hea manööverdamisvõimega. Olles aga oma olemuselt väike, on 6-tonnise kandevõimega kalluri tellimine suurema kandevõimega masina omast ökonoomsem ja odavam.

15-tonnine kallur on suur raskeveok, mille abil on korraga võimalik transportida väga suures koguses materjale. Võrreldes väiksema kandevõimega kalluritega ei pääse 15-tonnise kallurid nii hästi ligi kitsastesse hoovidesse ning on kehvema manööverdamisvõimega. Suure kalluriga on suurepärane tuua matejali mahukamate tööde jaoks.

Pakume ka laadur-ekskavaatori renti koos juhiga või seadme transporti objektile.

Hinnapakkumiseks klikake "Saada hinnapäring siit" nupule. 

question Ei leidnud soovitud materjali või soovid suuremat kogust? Saada päring »