VISA MASTERCARD Swedbank SEB LHV EVL
KalenderE - L, 09:00 - 17:00
E-posttartu@isekallur.ee
Telefon5833 0662
Facebook Instagram LinkedIn Ostukallur

Kuidas osta IseKallur.ee lehelt?

  1. Vali esilehelt soovitud materjal. Selleks kliki materjali ees olevale ringile või vali materjali soovitud kogus.
  2. Vaata esilehel olevat kaarti, Isekallur.ee tegutseb kolmes piirkonnas: Tallinnas, Tallinnas ja selle lähiümbruses ja Harjumaa lähiümbruses. Vali oma asukoht kolme piirkonna vahel klikkides sobiliku asukoha ees olevale ringile.
  3. Vali Sulle sobilik kohaletoimetamise aeg klikkides soovitud aja ees olevale ringile.
  4. Koorma tellimiseks kliki nupule “Telli koorem” ja liigu edasi OstuKalluri lehele.
  5. OstuKalluri lehel veendu oma tellimuse sisus, vaadates üle, kas valitud materjal, kogus ja tarneaeg on õige. Vajadusel saad lisada OstuKallurisse ka teisi materjale. Tuletame meelde, et lisades mitu materjali OstuKallurisse, on vaja igale materjalile valida eraldi kohaletoimetamise aeg.
  6. Tellimuse kinnitamiseks sisesta oma kontaktandmed ja tarneaadress. Veendu, et sisestatud info on korrektne.
  7. Vali sobiv makseviis klikkides soovitud valiku ees olevale ringile. Kui tasud pangaülekandega, suunatakse Sind pangalehele. Pärast makse sooritamist pangas vajuta kindlasti nupule “Tagasi kaupmehe juurde”. Kui tasud sularahas, toimub maksmine materjali üle andes kohapeal. Pärast tellimuse kinnitamist saadame arve Sinu poolt sisestatud e-maili aadressile.
  8. Kui vajad abi ostu sooritamisel, võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega kirjutades aadressil info@isekallur.ee või helistades numbril 5699 8014.