VISA MASTERCARD Swedbank SEB LHV EVL
KalenderE - L, 09:00 - 17:00
E-posttartu@isekallur.ee
Telefon5833 0662
Facebook Instagram LinkedIn Ostukallur

Killustiku müük

Killustik

Isekallur pakub killustiku müüki koos killustiku transpordiga.

Meie tootevalikus on jämekillustik, keskmine killustik, peenkillustik ja graniitkillustik. Meilt leiad ka suurima valiku dekoratiivkivisid Eestis – valida on lausa üle 40 erineva värvi ja suuruse vahel!

 

Killustik on kivimist purustamise ja sõelumise teel saadud ehitusmaterjal. Killustik on väga laialt kasutatud materjal maailmas, Eestis toodetakse killustikku peamiselt lubjakivist ja koguseliselt mitmeid miljoneid kuupmeetreid aastas. Killustikku kasutatakse suures osas aluspinnasena asfalti tootmisel, kõnniteede, platside ja vundamentide ehitusel ning ehitustöödes näiteks betoonsegude valmistamisel. Killustiku valimisel mängib olulist rolli killustiku fraktsioon ehk killustiku suurus. Suurema fraktsiooniga killustikku kasutatakse kohtades, kus on suurem koormus; väiksemaid fraktsioone aga rohkem kodustes tingimustes, kus puudub oht läbivajumiseks.

 

Jämekillustik

Jämekillustikku toodetakse paekivimist purustamise ja sõelumise teel. Jämekillustiku puhul on tegemist 3-6cm suuruse killustikuga, mida kasutatakse aluskihina ja täiteks kõrge läbivajumisohuga kohtades. Meie tootevalikust leiab 32-64mm fraktsiooniga jämekillustikku.

Keskmine killustik

Keskmine killustik on pisut peenemateralisem killustik kui jämekillustik. Keskmine killustik sobib hästi näiteks vundamendipadja ehitamiseks, vihmavee ärajuhtimiseks ümber maja ja toestavaks täitematerjaliks sillutiste all. Meie tootevalikust leiab 16-32mm fraktsiooniga keskmist killustikku.

Peenkillustik

Peenkillustik sobib kasutamiseks sillutiste aluspinnasena, on oluline koostisosa betooni segamisel ja asfalti tootmisel. Kattematerjalina kasutatakse peenkillustikku erinevate platside või jalgradade rajamisel. Meie tootevalikust leiab 4-16mm ja 0-4mm fraktsiooniga peenkillustikku.

question Ei leidnud soovitud materjali või soovid suuremat kogust? Saada päring »